למה לאמץ בעל חיים?

לאמץ בעל חיים

למה לאמץ בעל חיים?

יש לי רשימה של סיבות מדוע אימוץ חיית מחמד מבוגרת היא אחת ההחלטות המדהימות שתקבל אי פעם.

אנשים שרוצים לאמץ כלב או חתול שניצלו צריכים להגיע לבית מחסה או קבוצת הצלה שמוכנים לענות על שאלות לגבי מה שהם מחפשים חיית מחמד

מקלטים אחרים ורוב קבוצות ההצלה מבקשים מילדים מאמצים פוטנציאליים למלא שאלון בנושא אימוץ בעלי החיים הרצויים שלהם. להלן עשר סיבות מדוע כדאי לך לשקול לקחת על עצמך את גילברט. אם אתה חושב שאתה רוצה לאמץ אך אינך בטוח אם זו ההחלטה הנכונה, צוות המרפאה הווטרינרית אנאסאזי יתן לך רשימה של סיבות לשקול לאמץ. בין אם אתה מאמץ בעל חיים ממקלט, קונה אותו ממגדל או לוקח אותו הביתה, דרישות בסיסיות אלה חיוניות. מחירי האימוץ כלולים בדרך כלל במחיר האימוץ כשמאמצים את חיית המחמד שלכם. מחיר האימוץ של בעל חיים ממקלט לרוב נמוך בהרבה מהמחיר שגדל. דמי האימוץ של בעלי חיים נמוכים בהרבה מעלויות קניית חיות המחמד ממגדלים או מחנויות לחיות מחמד. עלות אימוץ חיות מחמד לכלבים וחתולים שנרכשו בקמעונאות נמוכה בדרך כלל בהרבה מאשר לכלבים שנרכשים ממגדלים.

זה יחסית זול יותר לאמץ חיית מחמד מסוכנות או מקלט מאשר לקנות כלב או חתול מחנות החיות המקומית שלך

אם תאמצו מארגון מקלט או הצלה, תוכלו לעזור להציל את חייהם של בעלי חיים חסרי בית שניתן להציל בחדר המועמד לרשותכם. על ידי אימוץ בעלי חיים ממקלטים וקבוצות הצלה, אתה עוזר להציל כמה שיותר חיים על ידי אימוץ חיות מחמד ממקלטים. יש להם יתרון נוסף בכך שהם מצילים חיים או בעל חיים הנזקקים, במקום לקנות אותם ממגדלים, חנויות חיות מחיות או זרים באינטרנט. אם חיית המחמד שלכם מאומצת, תוכלו לחסוך דמי אימוץ של עד 1,000 עד 2,500 דולר, ותוכלו לחסוך עד 30% מעלות האימוץ של חיית המחמד אם מדובר בחיה חסרת בית שנוכל לחלץ בחדר שאנו מספקים.

אתה חוסך קשישים וחיות מחמד במצוקה ואתה פנוי מקום במקלט לחיות מחמד שמוכנים למצוא בית חדש.

האהבה שאתה מקבל מחיית מחמד תגרום לך לבקש מאחרים לקפוץ על עגלת האימוץ

בין אם אתם רוצים להוסיף כלב למשפחתכם השנה ובין אם תרצו, הנה חמש סיבות לאמץ כלב ממקלטים וארגוני הצלה. פרויקט מחסה לחיות מחמד הוא ארגון המסייע לכם למצוא חיות מחמד באזורכם שתוכלו לאמץ.

אם אינך יכול לאמץ חיית מחמד מסיבות שונות

תוכל לשקול טיפול זמני בכלב או חתול בביתך. אם אתה חושב להוסיף חבר פרוותי למשפחה שלך, מקלטים לבעלי חיים הם מקום טוב לאמץ חיות מחמד. אם תאמץ את חיית המחמד שלך מאחד מהארגונים האלה, אתה יודע למה לצפות כשאתה מכניס את חיית המחמד החדשה שלך לבית, ואם תחליט לאמץ את חיית המחמד תגלה שחיית המחמד כבר מאומנת.

בחירת כלב או חתול ממקלט שאינו הורג מאפשרת למקלט לקחת בעלי חיים חדשים

וכאשר מאמצים כלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים ממקלטים, מתפנה מקום לבעלי חיים שיצלו אותם ויטפלו בהם. . כשאתה מחליט לאמץ בעל חיים ממקלט או ממרכז אימוץ בעלי חיים, אתה לא רק מציל את חייו של בעל חיים יקר, אלא גם מגביר את איכות חייו ומשפר את איכות חייו. לסיכום, אימוץ חתול ממקלטים מציל מספר נפשות, מסייע בהפחתת אוכלוסיית חיות המחמד ומעודד אחרים לאמץ חיות מחמד ממקלטים. אם אתה מאמץ את החתול שלך וקונה אחד מקמעונאי או ממגדל, אתה יכול לאמץ חיית מחמד אחרת ולהציל 2 חיים.

אם אתה מאמץ חיית מחמד במקום לקנות אותה ממגדל

אתה מצמצם את מספר החיות המומתות ונותן להם בית חם ואוהב. לא תתמכו בטחנה, חיית המחמד שלכם תינצל מגורל נורא ותקבלו חיית מחמד אסירת תודה שתאהב אתכם ותאהב אתכם כל עוד היא חיה. לראות חיית מחמד מאומצת יוצאת מהקליפה ומתחילה לאהוב את משפחתה ללא תנאי זה נחמד, אבל אני חושב שלכל חיה במקלט לבעלי חיים צריכה להיות הזדמנות לחזור הביתה למשפחה מסבירת פנים. כשאנחנו מאמצים חיות מחמד, אנחנו לא רק נותנים לחיות המחמד המאומצות שלנו אפשרות להיפרד ממשפחות אוהבות, אלא גם נקבל חיות מחמד אסירות תודה שאהובות ואהובות כל עוד הן חיות.

אימוץ בעל חיים ממקלט לבעלי חיים מציע לך אפשרות לבחור גזע שיכול להיות נדיר

ויש מבחר רחב. למרות שלסוכנויות לאימוץ חיות מחמד יש הרבה חיות מחמד, אין לנו כל כך הרבה אפשרויות, ולכן אני לא רואה סיבה שתגלו מדוע האימוץ צריך להיות הבחירה הראשונה, הטובה והיחידה שלכם. מה הסיבות שלך לאימוץ חיות מחמד במקום לקנות אותם, ומה הם היתרונות שבאימוץ במקום?

שיתוף

החשבון שלי

השאר פרטים ונחזור במהרה

שם מלא*
טלפון*
אמייל*

שלח בקשת אימוץ

שם מלא*
טלפון*
אמייל*
דילוג לתוכן