לאמץ כלב- סיפור אהבה

לאמץ כלב- סיפור אהבה

לאמץ כלב- סיפור אהבה

מוכנים להתאהב? כי זה בדיוק מה שיקרה לכם כשתאמצו כלב. בהתחייבות. לא סתם אומרים ששמו של הכלב בא משילוב המילים "כמו" ו "לב". הוא נאמן, מסור, ומלא באהבה. חשוב לוודא שאתם אכן מוכנים למסע הזה שתחילתו יכולה להיות לא קלה אבל לאחר תקופת ההסתגלות מובטח לכם סיפור אהבה וחברות שלא הכרתם קודם.

כלב, חברו הטוב של האדם:

בטוח ראיתם בסרטים וקראתם בלא מעט ספרים על כך שהכלב הוא חיה נאמנה ונחשב לחברו הטוב של האדם. וזה נכון! הכלב הוא אחת החיות הכי נאמנות שיש. הוא באמת ובתמים אוהב ומעריץ את בעליו וככל שתתנו לו יותר יחס ואהבה כך תקבלו כפליים, בעצם כפול שבע. חשוב שתבינו שהכלב הוא לא צעצוע ולא נועד לשעשע אתכם רק מתי שמתאים לכם. הוא צריך יחס, טיפול, ויש לו צרכים ורגשות כמו כל יצור חי וככל שתבינו זאת ותהיו רגישים אליו תראו איך הוא יהיה יותר בריא, פעיל ושמח.

כלבים הם ייצור מאוד רגיש ורגשני. זה אומר מצד אחד דרישה ליחס ולליטופים גם כשאין לכם כוח או יותר מדי זמן לזה עכשיו (וזה לא באמת מעניין אותו) אבל מצד שני זה אומר יצור חמים אוהב ומלקק שיתכרבל אתכם על הספה בימי החורף הקרים וגם ישב לידכם וילקק אתכם כשירגיש (והוא ירגיש) שאתם לא במיטבכם חולים או סתם במצב רוח לא משהו. 

כלב הוא חיה שמתאימה לכולם. בין אם מדובר בבית ללא ילדים, בבית בו יש תינוקות ופעוטות או מתבגרים, בית של רווקים ואפילו מישהו זקן וחולה או עם צרכים מיוחדים. כלבים הם כל כך רגישים ומסורים לבעליהם וישנם סוגי כלבים שניתן לאלף בכדי שיסייעו לאנשים עם מוגבלות בראייה, התקפי אפילפסיה ועוד. מחקרים מראים שהימצאות של כלב בבית מפיגה את הבדידות ומקטינה את הסיכוי להיכנס לדיכאון- כי מי לא ישמח להגיע הביתה כשמחכה לו ייצור פרוותי שמכשכש בזנבו בהתלהבות רק רוצה חיבוק ומתלהב מזה שהגעתם גם אם הלכתם לעשר דקות? כולם!

אם עשיתם את החישובים ואת השיחות בינכם לבין עצמכם או עם שאר דייר הבית והחלטתם שאתם מוכנים לשאת באחריות, ולצאת להרפתקה דעו שאתם עושים מצווה. גם לכלב שתאמצו ותעניקו לו בית חם, וגם לכם כאנשים כי זה סיפור אהבה שלא קיים עם אף חיה אחרת!

שיתוף

החשבון שלי

השאר פרטים ונחזור במהרה

שם מלא*
טלפון*
אמייל*

שלח בקשת אימוץ

שם מלא*
טלפון*
אמייל*
דילוג לתוכן