אימוץ חתול

אימוץ חתול

אימוץ חתול

לעיתים קרובות ישנם חתולים הזקוקים לבית חדש, אך כיצד מתחילים כהורים לחיות מחמד ובוחרים מיהו בן הזוג החתול החדש? לרוב המחירים נמוכים מאוד לאימוץ חתול, אך אינם נותנים הרבה מידע על החתול, כגון גזעו, גילו או גזעו. תלוי כמה צפוף המקלט, הם יכולים להציג תקופות אימוץ מיוחדות וזולות יותר כדי לעודד אנשים לאמץ. ישנם סוגים רבים ושונים של חתולים הזמינים לאימוץ במקלטים ברחבי הארץ, ולעתים קרובות יש מגוון רחב של גזעי חתולים, גדלים, גזעים וצבעים.

גורים הם שכיחים יותר

אך עדיף להגביל את רמת הלחץ של בעלי חיים אלה לזמן בו החתול המאמץ שוכן במקלט. יש חתולים הזמינים כל השנה והורים מאמצים אינם רשאים לאסוף את החתול שלהם. ישנם מכשולים נוספים לאימוץ מסורתי: תחילה יש לקחת בחשבון חתולי ACS לצורך אימוץ והשמה מסורתיים. אם הם נחושים כי אין להם רצון מועט או כמעט לא לקיים אינטראקציה עם בני אדם, או אם הם מקבלים רק עבודה עבור חתולים מכיוון שאין מחסום אחר, הם לא יתאימו. אוכלוסייה ניכרת של חתולי בר תהיה זמינה, כמו גם מספר גדול של חתולי רחוב.

בחלק מהמקרים

רוב המקלטים שמחים לחשוף את הסיבות לכך שחתול מסוים מועמד לאימוץ ולהציע עצות כיצד לשלב בצורה הטובה ביותר חיית מחמד פוטנציאלית בבית. אם החתול היה זקן כלשהו או חולה, שקול אם חזרה הביתה היא האופציה הטובה ביותר, או החליט שהטיול יותר מדי עבורם. מחלה או מוות של הורה לחיית מחמד הם סיבה מצערת לכך שחתול יכול להגיע למקלט.

אם ניסיתם את הטיפים שלעיל ואתם עדיין רוצים להביא חתול הביתה

עליכם לברר עם המקלט המקומי שלכם לקבלת מידע נוסף על כל מה שעליך לעשות בכדי להחזיר את חתולך הביתה. אנו נעניק ייעוץ גם בהתאמת החתול לביתו החדש, אופן האכלתו, המלטה וכו '.– אם אתה מעוניין לארח חתול קהילתי ברכושך, או אם אתה או מישהו שאתה מכיר תרצה כדי לעזור לקבוצת חתולים, אנא שלחו דוא"ל ל- HarrisCountyCCP @ bestfriends.org או מלאו יישום מקוון. חתולים מהודרים יעזרו לכם לקדם את החתול שלכם ב- Petfinder.com, ויאפשרו לכם לקחת את החתול לאירוע האימוץ שלו כדי לחשוף ולחקור ילדים מאמצים פוטנציאליים. קבל את הכלים והמשאבים בקהילה ובשכונה שלך שעוזרים לחתולי הקהילה בשכונה.

אם אתה מוצא חתול או כלב שתרצה לאמץ

אנא פגש עם יועץ לאימוץ ומלא בקשה לאימוץ. אינך זקוק למועד אימוץ, אך עליך לאפשר שעה אחת לפחות להכיר את החיה ולהשלים את תהליך האימוץ. יועץ האימוץ יעבוד איתך על מנת להבטיח שיש לך את כל המידע הדרוש לך כדי להתחיל טוב עם חיית המחמד החדשה שלך.

אם אתה צריך להביא חתול הביתה מכל סיבה שהיא, אנא קח את החתול למקלט. אתה יכול גם לאמץ שני חתולים בו זמנית, וזה רעיון מצוין, כך שלחתול שלך יכול להיות חבר למשחק כשאתה לא בבית.

הרוב המכריע של בני הזוג לחתולים מאומצים ממקלטים ברחבי הארץ

בין אם אנשים בוחרים בגזע מסוים ובין אם הם קונים חתול ממגדל. חלק מהמקלטים מציעים מבחר רחב של חתולים לבחירה, כך שתוכלו למצוא את החתול שאתם רוצים לאהוב. מקלטים מיוחדים לחתולים יכולים לארח חתולים שבעליהם מתו, כמו גם חתולים הזקוקים לסיוע רפואי.

פנה למקלט המקומי שלך למידע נוסף על אופן אימוץ חתול ומה עליך לעשות בכדי להביא אותו הביתה

בכל מקלט יש נוהל אחר לאימוץ חתולים, וכל מוסד קובע מדיניות אימוץ ושכר טרחה משלו. לפני שאתה עוזב, בדוק באתר הארגון או התקשר לפרטים, אך שאל לפני שאתה עוזב.

ייתכן שתתבקש לחתום על חוזה אימוץ הקובע את התנאים שבהם אתה רשאי להחזיק את החתול

בנוסף, יש הדורשים תרומה של 200 דולר לחתול לאדם שנותן אותם לבית חדש לאחר האימוץ, ואחרים אף גובים סכום של פחות מ -25 דולר, דבר שירתיע אנשים מלנסות לקנות חתולים למכירה במתקני בדיקה מדעיים. דמי האימוץ נעים בין 10 דולר במקלט העירוני שלכם ועד 100 דולר במקלטים פרטיים שכבר מאכלסים חתולים מסורסים או מסורסים. דמי אימוץ אלה הם ההשקעה העיקרית שלך, אך הם לא היחידים.

אז אתה צריך לסרס או לסרס את החתול ועד כה – ליידע את החתול לגבי חיסונים. וודא שהחתול שלך מעודכן בכל החיסונים ובדוק את FIV ו- FeLV לפני שהוא בכלל יוצא החוצה, וודא שהוא מסורס או מסורס וכי הוא מעודכן בחיסונים שלו.

שיתוף

החשבון שלי

השאר פרטים ונחזור במהרה

שם מלא*
טלפון*
אמייל*

שלח בקשת אימוץ

שם מלא*
טלפון*
אמייל*
דילוג לתוכן